Atribuită Cumpărare directă

Asigurare si Cladire si continut: - SA Cladire 735.000 RON; - SA Bunuri 100.000 RON; - Durata asigurarii: 31.07.2020 – 31.07.2021; - Numar rate integral; - Prima de asigurare 552 RON;

Număr anunț
DA26022883
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL CLUJ (CUI 17705260)
Furnizor / câștigător
GENERALI ROMANIA ASIGURARE REASIGURARE SA (CUI 2886621)
Cod CPV
66513200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
552 RON
Valoare atribuită
552 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

552 RON

din 552 RON estimat