Atribuită Cumpărare directă

istalatie de incalzire apa calda ,boiler electric trifaxzic de 200 litri,retele termice ,record la instalatii sanitare instalatie electrica aferenta si priza de pamant

Număr anunț
DA26001773
Autoritate contractantă
Comuna Vladimirescu (CUI 3519615)
Furnizor / câștigător
GREC MIRCIA-PAVEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 27292179)
Cod CPV
45232141-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.645 RON
Valoare atribuită
12.645 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.645 RON

din 12.645 RON estimat