Atribuită
Cumpărare directă
1 Otrava jeleuri Varat Paste 200g pt soareci buc 30.00 2 Coada telescopica 2 segmente buc 3.00 3 Coada telescopica 3 segmente buc 3.00 4 Pigment 70ml verde,negru tub buc 3.00 5 Oxid negru 200g buc 4.00 6 Pensula 40mm buc 5.00 7 Trafalet var cu gratar buc 5.00 8 Var pasta 5kg buc 3.00 9 Var lavabil 8,5L alb interior buc 4.00 10 Amorsa acrilica 3L concentrata buc 3.00 11 Bidinea buc 3.00 12 Grebla pvc cu cd lemn buc 5.00 13 Disc pt cositoare 250mm buc 3.00 14 Fir Trimmer 2,4mmx 15m buc 6.00 15 Fir Trimmer 3mmx 15m buc 4.00 16 Ulei motocositoare T2 buc 4.00 17 Pigment 70ml galben tub buc 1.00
- Număr anunț
- DA25991729
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I - VIII NR. 1 TIBERIU CRUDU TUDORA (CUI 14253941)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 44812200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.406,13 RON
- Valoare atribuită
- 1.406,13 RON
- Data publicării
- 18.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.