Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator Forpus Office copy A4, DVD 50 buc/set, Plic hartie CD/DVD, Cartus cerneala Brother LC3619XL BK

Număr anunț
DA26017664
Autoritate contractantă
ORASUL NASAUD (CUI 4347887)
Furnizor / câștigător
LOYAL CENTER SRL (CUI 14709305)
Cod CPV
30197643-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
612,73 RON
Valoare atribuită
612,73 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

612,73 RON

din 612,73 RON estimat