Atribuită Cumpărare directă

Contract 2462/8/17.01.2020 - 1 Millicell Cell Culture Insert, 12 mm, hydrophilic PTFE, 0.4 µm

Număr anunț
DA25974048
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.628,80 RON
Valoare atribuită
3.628,80 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.628,80 RON

din 3.628,80 RON estimat