Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparatii autoturisme inlocuit furtun aer intercooler, clapeta, planetara, bieleta antiruliu si manopera aferenta

Număr anunț
DA25968874
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAȚIONALĂ PENTRU PROTECȚIA DREPTURILOR COPILULUI ȘI ADOPȚIE (CUI 42092085)
Furnizor / câștigător
A&M SERVICE FAST CAR SRL (CUI 30770770)
Cod CPV
50112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.258 RON
Valoare atribuită
2.258 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.258 RON

din 2.258 RON estimat