Atribuită Cumpărare directă

PERIE SARMA CORP PVC 5 RANDURI LT06952 2 BUC PERIE SARMA 75-80MM LT06975 1 BUC ROLA PINZA ABRAZ PESK 120-5-080 3 BUC DIBLU NYLON+SURUB 8x80 1pg=25 buc 01143 1 PUN DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 1 PUN DIBLU UNIV./SURUB 8X52 66001008052f2 5 PUN DIBLU MELC 15X33 65503015033F2 10BUC 3 PUN EMAIL IDEEA ROSU VIN 4L 8 BUC SET TRAFALET 100X35 CU TAVA HS 02-5 5 BUC PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 80 MM 6 BUC DILUANT PROMO EMAIL IDEEA 4 L 8 BUC SET 2 ROLE BURETE HOLZER 100X35MM ZM12 5 BUC MASA PLIANTA 182X74X74CM Z182-3X 5 BUC PAVILION CU CADRU OTEL 3X4M DU010A 1 BUC SET BERARIE 180X75X73CM 1 BUC OGLINDA HOL 12 160X60 1 BU

Număr anunț
DA25949675
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 9778945)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.860,42 RON
Valoare atribuită
2.860,42 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.860,42 RON

din 2.860,42 RON estimat