Atribuită
Cumpărare directă
CATALOG GRADINITA- 4buc 5,50 22, CATALOG CLASA PREGATITOARE- 3 buc 10 30, CATALOG SCOALA CLASELE 1-4- 9buc 13,50 121,50, CATALOG SCOALA CLASELE 5-8 -7 buc 13,50 94,50, CARNET DE NOTE ELEV CLASELE 1-4 -30 buc 1,75 52,50, CARNET DE NOTE ELEV CLASELE 5-8 -30 buc 1,75 52,50, REGISTRU INSPECTII PV- 1buc 19,70 19,70, REGISTRU ELIBERARE ACTE STUDII-1 buc 18,70 18,70
- Număr anunț
- DA26006776
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COTESTI (CUI 26803216)
- Furnizor / câștigător
- ATEC SRL (CUI 10310742)
- Cod CPV
- 22400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 411,40 RON
- Valoare atribuită
- 411,40 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.