Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de realizare a unui numar de 21 de sisteme fotovoltaice pentru un numar de 21 gospodarii izolate din Comuna Tarcau, judetul Neamt conform finantarii nerambursabile - finantator Administratia Fondului pentru Mediu

Număr anunț
DA25949211
Autoritate contractantă
COMUNA TARCAU (CUI 2614430)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
45310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
441.090,53 RON
Valoare atribuită
441.090,53 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

441.090,53 RON

din 441.090,53 RON estimat