Atribuită
Cumpărare directă
WHITEBOARD MAGNETIC CU SUPRAFATA LACUITA, RAMA DIN ALUMINIU ANODIZAT, DIMENSIUNE 240 X 120 CM Whiteboard magnetic cu suprafata lacuita si rama din aluminiu anodizat, dimensiune 240 x 120 cm. Include tavita pentru markere si accesorii de fixare pe perete. Compatibil cu suporturile mobile 6870PLUS, 6870 si 6877. Se livreaza asamblat. 2 buc x 389 lei WHITEBOARD MAGNETIC CU SUPRAFATA LACUITA, RAMA DIN ALUMINIU ANODIZAT, DIMENSIUNE 200 X 100 CM Whiteboard magnetic cu suprafata lacuita si rama din aluminiu anodizat, dimensiune 200 x 100 cm. Include tavita pentru markere si accesorii de fixare pe perete. Compatibil cu suporturile mobile 6870PLUS, 6870 si 6877. Se livreaza asamblat. 1 buc x 256.70
- Număr anunț
- DA25981162
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SANPETRU (CUI 29451300)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 30195900-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.034,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.034,70 RON
- Data publicării
- 16.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.