Atribuită Cumpărare directă

Coperti pentru indosariere din carton tip imitatie piele A4 250g/mp 100 coli top FELLOWES; culoare: negru.

Număr anunț
DA25955158
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Institutul Medico-Militar- U.M. 02122 (CUI 4266839)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
22852100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102,33 RON
Valoare atribuită
102,33 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102,33 RON

din 102,33 RON estimat