Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine : 60 bucati : Prosoape hartie pliate Expres Z fold, 160 buc / pachet, 2 straturi, 21 x 23 cm, 12 pac / bax, AQA Choice 12 bucati Rola medicala 60 cm x 80 m, 6 buc./ bax AQA Choice Prezenta tine loc de comanda

Număr anunț
DA25964563
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HARSOVA (CUI 4700791)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
476,96 RON
Valoare atribuită
476,96 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

476,96 RON

din 476,96 RON estimat