Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar COSAR BUC 12 2.185 TRAFALET BUC 1 20.5 GRATAR BUC 1 2.77 TIJA 8 BUC. 8 2.2688 PIULITA 8 BUC 50 0.084 PIULITA CUPL 8 BUC 8 0.3788 BURGHIU 8.5 BUC 2 13.78 MARKER BUC 1 3.11 DISC 125*1 BUC 2 3.11 SURUB 6.20 BUC 20 0.084 PIULITA 6 BUC 20 0.084 SAIBA BUC 20 0.017 VINCLU BUC 2 2.355
- Număr anunț
- DA25956850
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120,17 RON
- Valoare atribuită
- 120,17 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.