Atribuită Cumpărare directă

019K94541, 039K90582, 039K00130, 039K90582, 007E55160, 007E54040

Număr anunț
DA25964885
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARHITECTURA SI URBANISM ION MINCU (CUI 4283996)
Furnizor / câștigător
2M DIGITAL SRL (CUI 12511050)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.622,31 RON
Valoare atribuită
1.622,31 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.622,31 RON

din 1.622,31 RON estimat