Atribuită Cumpărare directă

Servicii de ridicare topo in vederea pregatirii documentatiei de intabulare a imobilului aferent obiectivului de investitii „Amenajare platforma rutiera in vederea depozitarii temporare a deseurilor inerte si vegetale” . Societatea este neplatitoare de TVA.

Număr anunț
DA25949226
Autoritate contractantă
COMUNA MOSNITA NOUA (CUI 4548570)
Furnizor / câștigător
DECATOP CONS SRL (CUI 19707321)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat