Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA ESTE COMANDA FERMA DISTRUGE CORONAVIRUS in 30 SEC. Antiseptic pentru mâini ce realizează dezinfecția igienică a mâinilor în doar 30 sec. Compoziția cu factori de protecție epitelială asigură o tolerabilitate dermatologică foarte bună. Conform Aviz 4358BIO/01/12.24 prezinta eficacitate bactericidă, levurocidă, micobactericidă, virucidă (incl. HVB, HIV, HCV, virusuri gripale, coronavirusuri). Testat conform: EN 13727, EN 13624, EN 1500, EN 12791, EN 14348, EN 14476. Producator: Dr. Schumacher - Germania

Număr anunț
DA25955911
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA TULCEA (CUI 7480097)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.800 RON
Valoare atribuită
8.800 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.800 RON

din 8.800 RON estimat