Atribuită Cumpărare directă

1 Peste congelat file kg 20,00 14,64 2 Crema ciocolata kg 50,00 8,90

Număr anunț
DA25963808
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA GLODENI (CUI 4323241)
Furnizor / câștigător
VICONSIT SRL (CUI 23067689)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
737,80 RON
Valoare atribuită
737,80 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

737,80 RON

din 737,80 RON estimat