Atribuită Cumpărare directă

Manusi de examinare din latex medicale, pentru examinare,usor pudrateTop Glove,marimea L

Număr anunț
DA25964335
Autoritate contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.587,20 RON
Valoare atribuită
2.587,20 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.587,20 RON

din 2.587,20 RON estimat