Atribuită Cumpărare directă

Limitatoare de viteza din cauciuc, piesa centrala 400 x 500 x 45 mm , cu accesorii de prindere si montaj Limitatoare de viteza din cauciuc, terminatie 400 x 250 x 45 mm cu accesoriile de prindere si montaj.

Număr anunț
DA25966487
Autoritate contractantă
Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
Furnizor / câștigător
DV PROD MEDIA SRL (CUI 15143068)
Cod CPV
38571000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.300 RON
Valoare atribuită
1.300 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.300 RON

din 1.300 RON estimat