Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner TN-216K (black) - 29000 pagini

Număr anunț
DA25976419
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA ARAD (CUI 13934937)
Furnizor / câștigător
NEWDESK SRL (CUI 26999482)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
346,76 RON
Valoare atribuită
346,76 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

346,76 RON

din 346,76 RON estimat