Atribuită Cumpărare directă

- 2 buc X CE400X (507X) CARTUS TONER BLACK (11000 PAG) ORIGINAL HP LJ PRO 500 MFP M570 575 (culoare negru); - 1 buc X CE401A (507A) CARTUS TONER CMY (6000 PAG) ORIGINAL HP LJ 500 550 551 575 (culoare Cyan); - 1 buc X CE402A (507A) CARTUS TONER CMY (6000 PAG) ORIGINAL HP LJ 500 550 551 575 (culoare Yellow); - 1 BUC x CE403A (507A) CARTUS TONER MAGENTA (6000 PAG) ORIGINAL HP LJ 500 550 551 575 (culoare Magenta).

Număr anunț
DA25958911
Autoritate contractantă
Politia locala Chitila (CUI 26479340)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.794,53 RON
Valoare atribuită
3.794,53 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.794,53 RON

din 3.794,53 RON estimat