Atribuită
Cumpărare directă
5200600 - Placi de microtitrare din polistiren Marienfeld, 96 godeuri U, 100 buc Placi de microtitrare din polistiren cu 96 godeuri in forma de U, 100 bucati Realizate din polistiren de calitate Transparenta optica ridicata De unica folosinta Realizate in conditii de laborator Godeuri codate alfanumeric pentru identificare rapida Godeuri in forma de U, fara margini, pentru pipetare facila Ideale pentru teste de aglutinare Impachetate in 20 pungi de 5 bucati Capacele se comanda separat Producator Marienfeld Godeuri 96 Volum maxim godeu 345 µl Material Polistiren Cantitate 100 bucati Cod produs 5200600
- Număr anunț
- DA25974091
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 19521200-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.506,80 RON
- Valoare atribuită
- 5.506,80 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.