Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE DIAGNOZA , REPARATII SI INTRETINERE AUTOTURISME IN SERVICE-UL AUTORIZAT RAR TOP CLASS AUTO SERVICE/AMBULANTA IN ATELIERELE SPECIALIZATE RAR CU ASIGURAREA PIESELOR DE SCHIMB SI A MANOPEREI INCLUSE, CONFORM LEGII

Număr anunț
DA25968477
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
Furnizor / câștigător
TOP CLASS AUTO SERVICE SRL (CUI 36214382)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
676,39 RON
Valoare atribuită
676,39 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

676,39 RON

din 676,39 RON estimat