Atribuită Cumpărare directă

dorim achizitia serviciilor de asigurare RCA pentru dacia duster a institutiei

Număr anunț
DA25958952
Autoritate contractantă
COMUNA TOPLICENI (PRIMARIA COMUNEI) (CUI 3662436)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.520,96 RON
Valoare atribuită
1.520,96 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.520,96 RON

din 1.520,96 RON estimat