Atribuită Cumpărare directă

Stativ/trepied boxa: - material: aluminiu/otel - diametru: 35mm - inaltime: 1250-1950mm - capacitate de incarcare: 25kg - greutate maxima stativ: 2 kg - husa: este un plus

Număr anunț
DA25984935
Autoritate contractantă
TEATRUL MUZICAL AMBASADORII (CUI 40623008)
Furnizor / câștigător
SENIA COMPANY 999 SRL (CUI 14165190)
Cod CPV
37321700-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
273,94 RON
Valoare atribuită
273,94 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

273,94 RON

din 273,94 RON estimat