Atribuită Cumpărare directă

Birou cu usa si sertar L1200 mm/ Ansamlu etajere care contine 6 bucati de mobilier L2350/1600/ Birou cu usa si sertar L1200 mm / Comoda cu usi L820 mm

Număr anunț
DA25979681
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
MOBUNIC CENTER SRL (CUI 23084167)
Cod CPV
39130000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.918 RON
Valoare atribuită
6.918 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.918 RON

din 6.918 RON estimat