Atribuită
Cumpărare directă
Lance pentru spumare si rezervor detergent aparat curatare cu presiune. OBS.: Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achizitie directa. Persoanele cu functii de decizie sunt publicate pe site-ul www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA25970299
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 39831500-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 533,61 RON
- Valoare atribuită
- 533,61 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.