Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dezinfectie in locatiile AJFP SATU MARE, SFO CAREI, SFO TASNAD, SFO NEGRESTI OAS, BVI SATU MARE si BVI HALMEU pentru saptamana 20.07.2020-26.07.2020. Suprafatele la locatiile mentionate sunt defalcate astfel: AJFP SATU MARE: 400 MP SFO CAREI: 600 MP SFO TASNAD: 250 MP SFO NEGRESI OAS: 220 MP BVI SATU MARE: 450 MP BVI HALMEU: 350 MP TOTAL: 2.270 mp.
- Număr anunț
- DA26009504
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE CLUJ-NAPOCA (CUI 4426336)
- Furnizor / câștigător
- MEDMARK SRL (CUI 19143958)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.020,30 RON
- Valoare atribuită
- 2.020,30 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.