Atribuită Cumpărare directă

DRAPERIE KLAMA MARO DESCHIS 140X260 CM - 6 buc la pretul de 83.19 lei/buc -cf. referat 11180/07.07.2020 - Serviciul Juridic si Guvernanta Corporativa

Număr anunț
DA25968692
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
39560000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
499,14 RON
Valoare atribuită
499,14 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

499,14 RON

din 499,14 RON estimat