Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare produse din plastic, respectiv: - bol supă polistiren cu capac, capacitate min. 375ml. – 5.000buc., prețul fără TVA de 0,24 lei/buc. - caserolă mâncare, 3 compartimente, dimensiuni 21X24X7cm. – 5.000buc., prețul fără TVA de 0,23 lei/buc. - tacâmuri PVC (furculiță, lingură, cuțit, șervețel) - 100buc./set. – 5.000set., prețul fără TVA de 0,17 lei/set.
- Număr anunț
- DA25994842
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
- Furnizor / câștigător
- DUPLEX SRL (CUI 10953640)
- Cod CPV
- 19520000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.200 RON
- Valoare atribuită
- 3.200 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.