Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta a sistemului integrat de sirene electronice (de instiintare, avertizare si alarmare a populatiei), format din: - centru de comanda; - 3 sirene electronice; - 4 statii de emisie - receptie, pentru o perioada de 12 luni. In situatia in care oferta dvs. de pret va fi acceptata, veti prezenta inainte de semnarea contractului de servicii un Certificat constatator sau Certificat de furnizare informatii, valabil la data prezentarii, emis de catre Oficiul National al Registrului Comertului.
- Număr anunț
- DA25975623
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
- Furnizor / câștigător
- ALSU TECH S.R.L. (CUI 23132361)
- Cod CPV
- 72261000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.600 RON
- Valoare atribuită
- 9.600 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.