Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Denumirea produsului U.M. Cantitate Pret unitar fara TVA Valoarea fara TVA crt. 1 AGENT REFRIGERANT R134A GR 50.00 0.2101 10.51 LEI 2 COMPRESOR CLIMA VALEO BUC 1.00 1902.8067 1902.81 LEI 3 INLOCUIRE COMPRESOR CLIMA ORE 2.10 100.8403 211.76 10 LEI TOTAL FARA TVA 2125.08 LEI GARANTIE 12 LUNI
- Număr anunț
- DA25982797
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
- Furnizor / câștigător
- TD AVANT GARAGE S.R.L. (CUI 39272370)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.125,08 RON
- Valoare atribuită
- 2.125,08 RON
- Data publicării
- 16.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.