Atribuită Cumpărare directă

Smartphone; Touchscreen; LTE: Octa Core; 162,5 x 75,6 x 8,1; GPS; 186 grame; SIM: nano; RAM: 8GB; Flash: 128 GB; Super AMOLED Plus capacitive touchscreen; Pixeli: 1080 x 12400; nr. culoare: negru; diagonala: 6,7 inch; bluetooth: v 5.0, A2DP, LE; wireless: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual band; NFC: Da; USB: 2.0, Type- C 1.0 reversible connector; rezolutie video: 4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps; blitz: LED flash, panorama, HDR; selfie camera: 32MP, f/2.2, 25 mm (wide), 1/2,8", 0,8qm; baterie (mAh): 4500; Fingerprint, accelerometer, gyro, proximity, compass, ANT+.

Număr anunț
DA25966994
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
32250000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.084,03 RON
Valoare atribuită
2.084,03 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.084,03 RON

din 2.084,03 RON estimat