Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine urmatoarele produse de papetarie : evidentiatoare 3 seturi, mina creion mecanic rotring 2 cutii , markere 8 bucati, banda corectoare 1 bucata, creion corector 10 bucati, pasta corectoare fluida 2 bucati , postit-uri albe fara lipici 1 set , postituri colorate cu lipici mari = 4 seturi, postit-uri colorate mici cu lipici= 4 seturi , indigo albastru =2 seturi , foarfeca= 2 bucati, folie protectie A4= 7 seturi, postit-uri diferite forme= 2 seturi, plic cd= 2 bucati, cd=2 bucati, capse 24/6=17 buc, decapsator= 1 bucata, capse mici= 2 cutii, marker de scris= 3 bucati, agrafe mici =7 cutii, agrafe mari= 1 cutie, dosare de carton cu sina= 500 bucati, dosare simple de carton fara sina=50 de bucati, dosare de plastic= 300 de bucati, plic C4 cu burduf = 40 de bucati, cutter= 1 buc, hartie xerox A3= 1 pachet, bibliorafturi = 9 bucati , rigla metalica= 3 buc, etichete = 12 folii, tus stampila= 2 bucati, plic C4= 100 buc, plic C6=300, registre de casa autocopiative= 4 bucati, caiete A4 cu 60 de file=8 buc, registru A4 cartonat= 1 buc
- Număr anunț
- DA25982769
- Autoritate contractantă
- COMUNA STILPU (CUI 2407591)
- Furnizor / câștigător
- DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI 3867881)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.867,58 RON
- Valoare atribuită
- 1.867,58 RON
- Data publicării
- 16.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.