Atribuită
Cumpărare directă
DEZINFECTANT Gelul antibacterian contine 70% alcool ,dezinfectează mâinile,nu necesită folosirea suplimentară a apei și a săpunului, făcându-l ideal de utilizat pentru dezinfectare .Indicatii Igiena mainilor: Ingrediente: Alcohol, Aqua, Carbomer, Glycerin Triethanolamine. Doze si mod de administrare: Se foloseste în cantitati mici/moderate care se masează între palme pana la patrunderea în piele. Se usuca foarte repede fară să lase un strat rezidual lipicios pe piele. Nerecomandat persoanelor care au alergie la una dintre componente.
- Număr anunț
- DA25976982
- Autoritate contractantă
- ORASUL RACARI (CUI 4816185)
- Furnizor / câștigător
- MATEI CONF GRUP SRL (CUI 15158867)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.840 RON
- Valoare atribuită
- 15.840 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.