Atribuită
Cumpărare directă
Igienizari la Scoala gimnaziala Avram Iancu cu respectarea in totaliatate a cerintelor di n solicitarea de oferta nr 1105/14,07,2020 si a caietului de sarcini 1106/14,07,2020Ș - desfacere placi de gresie existenta 20mp - pardoseli gresie 64 mp - reparat strat suport pardosela 64 mp - reparat tencuieli la pereti sau stalpi 20mp - glet de ipsos pe tencuieli 52 mp - zugraveli lavabile 1985 mp - revopsit in culori de ulei gletul de ipsos existent 205 mp - vopsit cu email alchidat la pesreti si tavane 52 mp - plinte sis cafe ceramice 40 m
- Număr anunț
- DA26018533
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Avram Iancu (CUI 22379224)
- Furnizor / câștigător
- COMGRIG SRL (CUI 7355736)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.850 RON
- Valoare atribuită
- 29.850 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.