Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contranctanta doreste sa achizitioneze un telemetru cu laser certificat ISO cu urmatoarele caracteristici : - masurare - lungimi/suprafete; - distanta maxima masurata - 30 m; - talorenta masurare - 2 cm; - aduna automat valorile masurate prin functia AutoSum; - valori masurate usor lizibile datorita display-ului iluminat;constructie compacta - protectie impotriva prafului, stropilor de apa si a socurilor de pe santier; - clasa de protectie IP 54; - valori masurate usor lizibile datorita display-ului iluminat; - protectie impotriva socurilor; pana la 1 m; - domenii de activitate ; constructii; - set de livrare; geanta protectie, certificat de producator; 2 x acumulatorui (baterii reancarcabile) 1,5 V LR03 (AAA); - incarcator baterii;
- Număr anunț
- DA25994773
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 38330000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240,29 RON
- Valoare atribuită
- 240,29 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.