Atribuită
Cumpărare directă
MOP PLAT DIN BUMBAC, CREM, 40 CM - SPRINT BASIC Cod Produs: 4824 Mop plat, cu bucle si franjurat pe margine - Sprint Basic. Puteti efectua cu usurinta o curatenie atat umeda cat si uscata. Reprezinta solutia economica pentru toate sarcinile de curatare. Putere mare de acoperire pe suprafete diverse. Obtineti o curatenie fara efort, in conditii de igiena maxima. Utilizare: - Mop plat, indicat pentru curatenie umeda si uscata; - Absoarbe foarte bine apa; - Se utilizeaza pentru toate domeniile de curatenie; - Poate fi spalat la temperaturi ridicate, de 95 de grade °C. Date tehnice: Material: bumbac cu poliester Dimensiuni: Lungime: 40 cm. Numar bucati in bax: 50 Culoare: crem Producator: Vermop.
- Număr anunț
- DA25984724
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 39525810-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.673,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.673,40 RON
- Data publicării
- 16.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.