Atribuită
Cumpărare directă
10 7045008 HAMAC TONGA VULCANO 200X100CM BUC 1,00 121,00 101,68 19,32 20 7045006 HAMAC TONGA KOLIBRI 200X100CM BUC 1,00 121,00 101,68 19,32 30 7017522 HAMAC ARUBA VANILLA EL-1072000 BUC 1,00 170,94 143,65 27,29 40 1025962 CARABINA ZINC M6 2BUC/SET CD061A06U B002 SET 3,00 6,43 16,21 3,08 50 1021357 SFOARA PP TIP CORDELINA D10 MM LA 20M BUC 1,00 51,17 43,00 8,1760 5011903 OSKAR AQUAMATT EM VERDE EXOTIC 0.6L BUC 1,00 29,26 24,59 4,67 70 5011905 OSKAR AQUAMATT EM GALBEN PRET-A-POR 0.6L BUC 1,00 29,26 24,59 4,67
- Număr anunț
- DA26018876
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC REGELE FERDINAND I (CUI 2491494)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 455,40 RON
- Valoare atribuită
- 455,40 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.