Atribuită Cumpărare directă

Set tambur furtun 20m + conectori + spitzer (Cod Produs 7027445) - 2 buc; Adaptor robinet - cupla furtun pentru irigatii gradina, 1 iesire, filet interior, 19 mm, alama, 0500109 (Cod Produs: 2008669) - 1 buc.

Număr anunț
DA25984858
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE UTILITATI PUBLICE, SALUBRIZARE SI PROTECTIA MEDIULUI (CUI 41640678)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
43323000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
405,99 RON
Valoare atribuită
405,99 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

405,99 RON

din 405,99 RON estimat