Atribuită Cumpărare directă

KLINTENSIV DEZINFECTANT SUPRAFETE GATA DE LUCRU 1L

Număr anunț
DA25998300
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC PANCIU (CUI 4350408)
Furnizor / câștigător
DARI MAN SRL (CUI 14269522)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106,10 RON
Valoare atribuită
106,10 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106,10 RON

din 106,10 RON estimat