Atribuită Cumpărare directă

Poz. Articol CodInt UM Cant. Pret Valoare 1 CANAL CABLU 16x16 PVC 15155 ML 160 0,63 100,8 2 HOLTZSURUB+DIBLU 6 2070 Buc 400 0,06 24 3 COLIER PVC 200x4.8 SCAME 100 Buc/set 839.44200 2130 Buc 2 9,27 18,54

Număr anunț
DA25987949
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL IASI (CUI 4541718)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31600000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
143,34 RON
Valoare atribuită
143,34 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

143,34 RON

din 143,34 RON estimat