Atribuită Cumpărare directă

Servicii de masă pentru 31 persoane jucatori si staff AFC UTA ARAD Seniori (3 mese / zi) in perioada 18–20.07. 2020 (2 zile) intrare cu cina din data de 18.07.2020 si iesire cu pranzul din data de 20.08.2020

Număr anunț
DA25982403
Autoritate contractantă
ASOCIATIA FOTBAL CLUB UTA ARAD (CUI 28322189)
Furnizor / câștigător
VEST TRANSCOM S.R.L. (CUI 21940417)
Cod CPV
55300000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.100 RON
Valoare atribuită
3.100 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.100 RON

din 3.100 RON estimat