Atribuită Cumpărare directă

-catalog pentru invatamantul gimnaziala- culaore verde -catalog pentru invatamantul primar - culaore rosie -catalog pentru clasa pregatitoare - culaore albastră

Număr anunț
DA25989329
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA DUMBRAVITA (CUI 29128270)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
933,70 RON
Valoare atribuită
933,70 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

933,70 RON

din 933,70 RON estimat