Atribuită Cumpărare directă

OFERTA SPECIALA valabila pana la data de 15.07.2020 Kit compus din : 1 fl. 3 ml mediu de transport + 1 recoltor probe exsudat faringian + 1 recoltor probe exsudat nazal Ambalaj: 50 kituri/set Marfa se livreaza din stoc.

Număr anunț
DA25979374
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
BIVARIA GRUP SRL (CUI 13833576)
Cod CPV
33192500-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109.434 RON
Valoare atribuită
109.434 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109.434 RON

din 109.434 RON estimat