Atribuită
Cumpărare directă
Pachet produse pentru curatenie – 11 articole: mop bumbac – 100 buc, detergent geam 750 ml – 50 buc., dezinfectant w.c – 187 buc., săpun lichid 5 l – 100 buc., saci menajeri 35 litri – 201 set, soluţie pt. toate tipurile de podele 5 l – 100 buc, odorizant wc bazin 150 gr – 80 buc, pastile odorizant pt. pişoar – 10 cutii, făraș plastic – 50 buc, mături plastic – 50 buc, coadă lăcuită pentru maturi și mop – 100 buc, in conformitate cu Formularul de propunere tehnica si financiara transmis de dvs prin email in data de 17.07.2020 ora 2:47 PM si inregistrat la sediul CJ Alba sub nr. 16219/20.07.2020. OBS. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA25998722
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI 14154620)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.037,79 RON
- Valoare atribuită
- 5.037,79 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.