Atribuită
Cumpărare directă
TASTATURA PC, cu USB, 104 taste, black, K6010U- DELUX - 6 buc*21 lei = 126,00 lei ONER XEROX 3020 - 10 buc* 68.9 lei = 689,00 lei DVD-R POLIVALENTE SPACER 100 buc *0.72 lei + 100 PLICURI (DVD CU FEREASTRA) = 72,00 lei CD-R VERBATIM 500 buc *0.74 lei + 500 PLICURI ( CD CU FEREASTA) = 370 lei TOTAL: 1257,00 lei
- Număr anunț
- DA26007046
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
- Cod CPV
- 30237200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.257 RON
- Valoare atribuită
- 1.257 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.