Atribuită
Cumpărare directă
Saci negri menajeri produși din folie de polietilenă de medie densitate (MDPE). Produs certificat ISO. Caracteristici (Material, Aspect, Dimensiuni) - Sunt confecționați din material MDPE foarte rezistent; - Folie fără defecțiuni vizibile; - Etanșare la lipitură, termosudurile sunt continue, nu permit scurgeri de lichid; - Culoare: Negru; - Grosime: 25µ; - Lățime: 600mm; - Lungime: 700mm; - Capacitate: 60l; - Opacitate max.% 80; - Densitate g/cm³ : 0,920- 0,923; - Rezistență la șoc g/cm²: 960; - Rezistență la tracțiune daN/cm¹: 150; - Alungire %: 1250; * Confecționați conform cu legislația UE; * Înălțimea sacului depășește înălțimea pubelei/coșului, astfel încât sacul să se răsfrângă peste marginea superioară a acesteia, iar surplusul permite închiderea sacului în vederea transportului sigur. Gradul de umplere a sacului nu va depăși ¾ din volumul său. * Termen de garanție 24 luni.
- Număr anunț
- DA26007481
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
- Cod CPV
- 19640000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 136,50 RON
- Valoare atribuită
- 136,50 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.