Atribuită
Cumpărare directă
Pardoseala exterior si accesorii prindere - pachet ce contine placile si clemele cu surub. Se livreaza 22-24 cleme/mp in functie de impachetare, cu o repartizare de aproximativ 18-20 cleme intermediare (CLI-OI) pe mp si 2-3 cleme de capat (MS-P1) pe mp. Dimensiune placi deck: 2900 x 150 x 25 (mm) Greutate: 18 kg/m2 Duritate Rockwell: 60 (HRR) Compozitie: 60% fibra lemnoasa, 30% polimeri HDPE, 10% (aditivi liant, agent anti UV, colorant). Nu contine PVC sau alte elemente daunatoare sanatatii. Finisaj: Periat (foarte apropiat de textura naturala a lemnului) Culoare: cafeniu Utilizare: Placari terase, marginea piscinei, alei, chiar pavari fatade sau elemente de gard. Deck-ul WPC de la Decolandia este un produs dintr-un compozit lemn-polimeri de o calitate superioara. Lemnul este provenit de la fabrici de parchet masiv fiind atat fibre de bambus cat si alte esente (stejar, fag, paltin etc.). Acestea au o granulatie mare, crescand rezistenta materialului. Polimerii folositi in productia compozitului Decolandia sunt de tip HDPE, ceea ce face ca materialul sa fie mai prietenos cu mediul inconjurator decat alte tipuri de compozit care contin de pilda PVC. Compozitia este 60% lemn, 30% polimeri HDPE si 10% coloranti si stabilizatori netoxici.
- Număr anunț
- DA25984708
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- SMARTRADE INTERNATIONAL SRL (CUI 18965730)
- Cod CPV
- 44191600-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.065,10 RON
- Valoare atribuită
- 15.065,10 RON
- Data publicării
- 16.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.