Atribuită
Cumpărare directă
Se doreste intocmirea documentatiei necesare pentru comuna Abramut,aceasta include intocmire documentatii pentru eliberarea ,corectarea, validarea, invalidarea titlurilor de proprietate si totodata intocmirea documentatiilor pentru obtinerea Ordinului Prefectului pentru solutionarea dosarelor de despagubiri: intocmire procese- verbale de punere in posesie.
- Număr anunț
- DA25989550
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ABRAMUT (CUI 5431691)
- Furnizor / câștigător
- MERFOLD SRL (CUI 30785622)
- Cod CPV
- 71351810-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.000 RON
- Valoare atribuită
- 27.000 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.